Gizlilik Politikası

– A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. daha iyi hizmet verebilmek ve hesap açılışı yapabilmek amacıyla müşterilerinden kişisel bilgilerini (isim, telefon, e-posta vb.) talep etmektedir.

– Alınan Kişisel veriler yalnızca yetkili kişilerin erişim imkanı olduğu güvenli veri tabanında saklanmakta ve dönemsel SMS ve telefon ile yapılan kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında kurum bünyesinde kullanılmaktadır.

– A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. müşterilerinden almış olduğu bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle, ticari amaçla kullanmamaktadır.

– Ancak, A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. “Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik” ve benzeri yönetmelikler ile yürürlükteki mevzuat hükümleri gereği ve Mahkemeler tarafından yapılan taleplerde Müşteri bilgilerini, resmi makamlara açıklamakla yükümlüdür.

– A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

– A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Beybi Giz Plaza Meydan Sok.No:1 Kat.2 D.5-6 Maslak / İstanbul